zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Zderzenie na krajówce za Herbami
17 stycznia 2018 r. | 18:50
0

Lublinieccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze nr 46 za Herbami. W czołowym zderzeniu dwóch pojazdów ranne zostały dwie osoby. Ponad godzinę droga była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Wczoraj kilka minut po 16.00 na odcinku drogi pomiędzy Herbami a Pietrzakami doszło do czołowego zderzenia Skody Fabii i Renault Megane. W wyniku zderzenia ranny został kierowca skody 38-letni mieszkaniec Częstochowy oraz kierująca renault 43-letnia mieszkanka Herbów. Z wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący skodą nie zachował należytej ostrożności i na odcinku objętym zakazem, rozpoczął manewr wyprzedzania.
Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy z KPP w Lublińcu. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *