zachmurzenie duże
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Zdarzenie drogowe w Herbach. Jedna osoba zabrana do szpitala!
20 kwietnia 2018 r. | 08:50
5

Dziś w ok. godz. 8:00 na wjeździe do Herbów w kierunku Lublińca na DK46 doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły trzy samochody. Według relacji jednego ze świadków zdarzenia, doszło do wyprzedzania się trzech samochodów. W wyniku manewru, kierowca jednego z nich "spanikował" i wjechał do rowu. Kierowca - kobieta została zabrana do szpitala.

Sprawę bada lubliniecka drogówka.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Adam Zielonka Pomoc Drogowa Blachownia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 5 odpowiedzi na “Zdarzenie drogowe w Herbach. Jedna osoba zabrana do szpitala!”

 1. mieszkaniec pisze:

  To jest wyjazd z kierunku Częstochowy a nie Lublinca dla sprostowania drogi redaktorku od 7 bolesci

  5
  4
  • mieszkaniec pisze:

   Ale w artykule jest napisane że zdarzenie miało miejsce na wjezdzie do Herbów w kierunku Lublińca, a nie że na wyjezdzie z kierunku Lublińca, jak już ktoś coś pisze to niech chociaż czyta artykuły ze zrozumieniem.

   • mieszkaniec pisze:

    A to według Ciebie tak wygląda wjazd do Herbów od strony Lublinca????Weź jutro rower i sprawdź.

    1
    1
    • mieszkaniec pisze:

     Tak wygląda wjazd do Herbów W STRONĘ LUBLIŃCA, a nie OD STRONY LUBLIŃCA, dalej masz kolega problem z czytaniem ze zrozumieniem.

     1
     1
 2. mieszkanka olszyny pisze:

  to jest pajac jakiego ziemia nie nosiła nie patrzy do swego gara a oczernia całą gminę pisać też nie umie gdzie ten redaktor od siedmiu boleści nosi głowę bo chyba nie na karku!!!!!!!!!!! obserwuję ten portal i czytam to się w głowie mózg lasuje co wy ludziska wypisujecie same bzdety ! i odpowiadacie na głupie komentarze redaktorka niech pilnuję swojej gminy i opisuje swoich ludzi a nie naszą gminę miesza z błotem a wy wszyscy państwo którzy dołączacie się do niego to trzymacie jego stronę a nie gminy widocznie lubicie w gównie mieszać i wąchać jak pachnie .

  15
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *