bezchmurnie
-1°
-2°
poniedziałek
Reklama
policja.pl
Zaginiony mężczyzna z Herb został odnaleziony
09 listopada 2022 r. | 12:11
1

8 listopada 2022 r policja odwołała poszukiwania 31-letniego Adama Meler który 24 października nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał z nikim kontaktu. Mężczyzna cały i zdrowy odnaleziony został na terenie miejscowości Herby.

Pod koniec października dyżurny lublinieckiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 31-letniego mieszkańca gminy Herby, Adama Meler. Natychmiast podjęte zostały wszelkie możliwe działania zmierzające do odnalezienia mężczyzny. Lublinieccy policjanci szczegółowo przeszukiwali rejon miejscowości Herby oraz byłej jednostki wojskowej usytuowanej w pobliskim kompleksie leśnym. Mundurowi sprawdzali również miejscowości przyległe, a także próbowali uzyskać informację na temat miejsca pobytu zaginionego rozmawiając z okolicznymi mieszkańcami. Mężczyznę odnaleźli policjanci Wydziału Kryminalnego w pobliżu składu skupu złomu w Herbach. Okazało się że 31-latek nie potrzebował pomocy medycznej. /KPP w Lublińcu/Jedna odpowiedź do “Zaginiony mężczyzna z Herb został odnaleziony”

  1. xyz pisze:

    Kaprawego pigmeja powinni obarczyć kosztami poszukiwań .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *