zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
policja.pl
Zaginął Kazimierz Klaczek
29 maja 2018 r. | 11:46
0

Lublinieccy policjanci poszukują Kazimierza Klaczek, 85-letniego mieszkańca, który 3 maja 2018r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Mundurowi proszą o kontakt osoby posiadające informacje o miejscu pobytu zaginionego tel. 34/35 32 255 lub 997.

Na początku maja, 85-letni podopieczny jednego z lublinieckich domów pomocy społecznej oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Policjanci prowadzący sprawę poszukiwawczą proszą o kontakt osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:
- wzrost 160 cm
- waga – ok. 60 kg
- sylwetka szczupła
- włosy siwe, zaczesane do tyłu
- w dniu zaginięcia ubrany w jasną koszulę z krótkim rękawem, beżowe spodnieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *