bezchmurnie
16°
15°
poniedziałek
Reklama
Zaginął 67-letni Jerzy Bula
10 czerwca 2019 r. | 09:32
0

Lublinieccy policjanci poszukują 67-letniego mieszkańca Boronowa. Jerzy Bula 7 czerwca br. wyszedł z domu i do teraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające informacje o miejscu pobytu zaginionego pod nr tel. (34) 353 22 55 lub 112.

Policjanci proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu lub najbliższą jednostką policji wszystkie osoby, które w ostatnim czasie widziały zaginionego mężczyznę lub posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

Rysopis mężczyzny:

- wzrost 176 cm

- szczupła budowa ciała

- włosy długie, siwe

W dniu zaginięcia 67-latek ubrany był w ubranie robocze koloru niebieskiego. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *