zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Wypadek: Silnik od Citroena leżał kilkadziesiąt metrów od pojazdu
23 marca 2017 r. | 12:45
1

Wczoraj na ulicy Sportowej pomiędzy Herbami na Puszczewem doszło do groźnie wyglądającego zderzenia Citroena Berlingo z drzewem. W wyniku zdarzenia, nikt nie został poważnie ranny, ale silnik od Citroena leżał kilkadziesiąt metrów od pojazdu.

Dzięki uprzejmości p. Damiana Tamioły z firmy Wol-Car prezentuję zdjęcia z tego wypadku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

Damian Tamioła Wal-Car

 Jedna odpowiedź do “Wypadek: Silnik od Citroena leżał kilkadziesiąt metrów od pojazdu”

  1. xyz pisze:

    Redaktorze jak już piszesz to sprawdź wpierw do jakiej gminy miejsce tego zdarzenia drogowego jest administracyjnie przyporządkowane. Dodam dla ułatwienia, gm. Herby od tego miejsca zaczyna się za jakieś dwa-trzy kilometry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *