zachmurzenie umiarkowane
16°
13°
piątek
Reklama
Wykształcenie urzędników w gminie Herby
27 lutego 2017 r. | 10:59
10

Jakie wykształcenie mają urzędnicy w gminie Herby? Średnie albo wyższe - tak wynika z informacji publicznej jaką otrzymałem z Urzędu Gminy Herby.

informację na temat wykształcenia znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Wykształcenie urzędników w gminie Herby”

 1. ona pisze:

  Najgorzej nie jest..choć technik odzieżowy ? …no ale może się sprawdza.

 2. Wyborca pisze:

  rolnicy mogą być specjalistami finansowymi czy kasjerami a technicy odzieżowi mogą zajmować się księgowością budżetową

 3. Hmm pisze:

  Średnio to widzę

 4. Przecież wszyscy wiedzą że stanowiska pracy w gminie są dziedziczone . Jak pracuje mama to trzyma miejsce do emerytury dla córki Albo teściowa dla synowej. Więc czy ważne jakie ma wykształcenie pisze:

  fhffd@poczta.onet.pl

 5. Kuternoga pisze:

  Nie wiem co cie tak dziwi. W szkole było tak samo, do czasu aż Wójt nie zrobił porządku. Też była sukcesja tronu, a świetlicowa uczyła dzieci. Jaki był wynik wszyscy wiemy z TVNu.
  Rak toczy wszystkie instytucje więc Gmina Herby nie jest w tym przypadku odosobniona. Niestety tak ten świat jest zbudowany, że swój swojego przygarnia i wybory tu nic nie zmienią, bo przyjdzie nowy i będzie robił cichaczem to samo. Swoją drogą skoro te osoby pracują tyle lat i się sprawdzają to dlaczego miałyby stracić posadę?. tylko dlatego że mają jedynie technikum?. Raczej przez zawiść, tfuu przepraszam, przez chrześcijańską, pełną miłości do bliźniego, dobrą zmianę.

 6. ghy pisze:

  Odzieżowy spec od finansów?

 7. HALLYNA pisze:

  nie ma danych wszystkich pracowników.!!!!

 8. Stolarz pisze:

  Ty pewnie chciałbyś HALLINA aby ten dokument zawierał również wynagrodzenie babci klozetowej i kotłowego z Gminy ( z całym szacunkiem dla tych zawodów – pracowników ). Ręce opadają. Kogo Ci brakuje ? dzielnicowego ? – to nie pracownik gminy.

 9. HALLYNA pisze:

  Stolarku….3xP
  Popatrz,Przeczytaj,Pomyśl -jedna z ważniejszych osób w gminie,lub zamilcz.

 10. Stolarz pisze:

  Faktycznie brakuje sprzątaczki i operatora oczyszczalni. Wskaż kogo brakuje albo zakończ swój wywód i się już nie kompromituj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *