bezchmurnie
16°
15°
poniedziałek
Reklama
Wybory w niedzielę, a my znamy już 14. radnych
15 października 2018 r. | 11:31
1

Romana Matyńska, Grażyna Nierobiś, Edyta Brycht-Glińska, Wojciech Kozak, Krzysztof Pilarz, Eugeniusz Stroba, Adam Rakowski, Andrzej Machoń, Krystyna Widera, Zofia Jelonek, Jan Cierpioł, Krystyna Loose, Andrzej Sowa i Józef Bartczyszyn to nowi radni Rady Gminy Herby. Nie wiadomym jest tylko jeden mandat w okręgu nr 9, gdzie jest aż dwóch kandydatów: 74-letni Józef Kozielski i 45-letnia Iwona Wysocka-Pawelczyk.

Jedynym kandydatem na Wójta jest Iwona Burek.

Wybory odbędą się 21 października.Jedna odpowiedź do “Wybory w niedzielę, a my znamy już 14. radnych”

  1. Chwost pisze:

    Na Chwostku elektorat powinien
    postawić na młodość. Stare już było i nic nowego do tej pięknej wsi nie wniosło.

    2
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *