słabe opady deszczu
23°
23°
piątek
Reklama
Jerzy Cyrulik
Wybory 2018: Burek faworytem, ale…
17 sierpnia 2018 r. | 10:45
1

Za blisko dwa miesiące w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. 21 października będziemy wybierać nowego Wójta, radnych gminnych, radnych powiatowych i wojewódzkich. Wybory na Wójta w Herbach mogą być ciekawe, ale nie muszą. Wszystko zależy od tego, czy na Wójta wystartuje Jerzy Cyrulik. Jeżeli wystartuje, to zostanie Wójtem, jeżeli nie, to nadal gminą zarządzać będzie Iwona Burek. Co to oznacza dla Mieszkańców? To będzie kontynuacja rządów śp. Romana Banducha - będzie to tylko stagnacja gminy.

Szanse ma jeszcze Krzysztof Brożyc, ale tylko przy wyraźnym wsparciu Jerzego Cyrulika, o ile by sam Cyrulik nie wystartował.

Jeżeli zamierzacie iść na wybory, to zachęcam Was do polubienia naszego wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wybory 2018: Burek faworytem, ale…”

  1. dow pisze:

    pewnie burek wygra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *