bezchmurnie
27°
25°
piątek
Reklama
Urząd Gminy w Herbach
Na co Wójt wydała 102 tys. zł?
21 lutego 2018 r. | 08:18
8

Urząd Gminy Herby wydał w zeszłym roku 102 676 zł na umowy o dzieło i umowy zlecenia. Na co konkretnie została wydana tak duża kwota? Właśnie otrzymałem odpowiedź z urzędu w tym zakresie.

Możecie ją zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Na co Wójt wydała 102 tys. zł?”

 1. Wyborca2 pisze:

  Pytanie kieruje do pana Pawła autora wszystkich artykułów: z tego co mi wiadomo jest pan z Cisia gmina Blachownia, więc dlaczego się pan tak uczepil naszej gminy Herby?? Same negatywne artykuły również o Pani Wójt i o gminie. Co chwilę wynajduje pan jakis problem, co chwilę wypisuje pisma do gminy, moje pytanie: Co Pan ma na celu uzyskać?? Moze czas przerzucić sie do swojej gminy i tam wynajdywac problemy. Prosze o odpowiedz z pana strony

  • Wyborca pisze:

   może chce zostać wójtem?

  • Sławek pisze:

   co racja to racja, w Blachowni, szczególnie Ostrowy – kanalizacji albo brak albo dopiero się robi… drogi ledwo utwardzone, co chwila dziury. asfalt – tylko na niektórych uliczkach.
   tam jest się czego czepiać …
   Ciekawy jestem jak te sprawy wyglądają w miejscowości Pana Autora… ?

   p.s.
   sekcję “OCEŃ RADNYCH” proponowałbym wyłączyć, albo chociaż przestać wrzucać wpisy typu xxx – najgorszy.
   to źle świadczy o redaktorze … poziom kibola …

   • Wyborca pisze:

    Z tego co mi wiadomo pan redaktor byl sołtysem cisia, ale zostal odwolany bo ludzie go nie chcieli. Więc moze to jest taka forma zemsty?? Wyszukiwanie problemów gdzie sie da i opisywanie ich.

    Zgadzam sie z panem Sławkiem, ocenianie radnych i pisanie potem artykułów kto najgorszy jest bez sensu. Zreszta redaktor pokazuje ze nie ma szacunku do osób które opisuje- pokazuje to np artykuł który zatytułowal “woźna radna” tak jakby ta Pani miala sie wstydzic ze jest woźna. Wielu ludzi pod artykulem sie o to oburzylo ale niestety pan redaktor nic sobie z tego nie robi i nie raczyl zmienic tytułu artykulu.

    Moze pora panie redaktorze spojrzec na swoja gmine?? A nie obrazac ludzi z naszej

 2. BOLEK pisze:

  CZY PALACZ W GMINIE NIE JEST CZASEM NA ETACIE CAŁY ROK? OPRAWA ARTYSTYCZNA?
  WYKONANIE ZDJĘĆ NA DOŻYNKACH KAŻDY MA W DOMU APARAT GMINA TEŻ! TO NIKT NIE UMIE ZROBIĆ ZDJĘĆ A OGLĄDAJĄC TE ZDJĘCIA TO PROFESJONALISTA ICH NA PEWNO NIE ROBIŁ!!!!!!!!!!!!

 3. Janusz Malcher pisze:

  Widać że uaktywnili się hejterzy z urzędu

  • Wyborca pisze:

   Akurat nie jestem pracownikiem urzedu ani osoba zwiazana z urzędem. Jestem mieszkańcem Herb i nie moge patrzec co sie wyrabia. Zrobiliście nagonke na urzad i pania Wójt. Czemu nikt nie odważył sie głosno mowic jak żył św pamięci Roman Banduch?? On by wam sie nie dał, dlatego teraz rozgrzebujecie sprawy jak byl wójtem, przy okazji chcac zniszczyc obecna pani wójt.
   Moze pan redaktor i pan powyzej wystartuja w najblizszych wyborach jak tacy mądrzy???

   Pani Iwono, prosze sie nie dać wielu ludzi idzie za Pania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *