zachmurzenie duże
13°
10°
czwartek
Reklama
Wkrótce rozpoczną się szczepienia przeciw COVID-19 w gminie Herby
22 stycznia 2021 r. | 11:54
0

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej SKOR-MED w Herbach rozpoczął procedurę przyjmowania zapisów na szczepienia przeciw COVID-19. Została również uruchomiona infolinia dotycząca organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych i seniorów nie mających możliwości dojazdu do punktów szczepień. Na szczepienia, dla osób wykluczonych komunikacyjnie, można zamawiać transport pod nr telefonu 698 774 679.

By zarejestrować się na szczepienia w gminie, można zarejestrować się na trzy sposoby:
- dzwoniąc pod infolonię pod nr 989,
- rejestrując się online na stronie pacjent.gov.pl,
- rejestrując się bezpośrednio w przychodni w Herbach - nr tel. 34 3574 011.

Szczepienia rozpoczną się po 25 stycznia 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *