zachmurzenie duże
środa
Reklama
Wczoraj odbyła się sesja…
22 marca 2018 r. | 09:48
13

Wczoraj odbyła się sesja Rady Gminy Herby. Informacja o sesji powinna pojawić się na stronie Urzędu Gminy Herby lub w Biuletynie Informacji Publicznej UG Herby na 7 dni przed sesją. Pojawiła się na dzień przed sesją.

O sesji dowiedziałem się podczas jej trwania...a szkoda, bo miałbym zapewne kilka pytań do Wójta Gminy Herby.

Niestety, pewne informacje w gminie są ściśle tajne. Niemniej jednak, bardzo proszę Urząd Gminy Herby o przestrzeganie terminu 7 dni i publikowanie informacji na temat sesji z odpowiednim wyprzedzeniem. Ja jak ja, ale przed wyborami są Mieszkańcy, którzy interesują się radą, gminą i z pewnością jej budżetem.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Wczoraj odbyła się sesja…”

 1. Wyborca1 pisze:

  Weź sie chlopie ktory wypisuje te artykuly, pisma do jakiejś normalnej roboty. Redaktor sie wielki znalazł, śmiechu warte te pana pisanie 😉 Moze czas zając sie swoja gminą?? Bo przypominam że pan ktory to wypisuje jest z gminy Blachownia a nie z gminy Herby

 2. Wyborca pisze:

  Co się podszywasz? Zostaw redaktora bo robi dobrą robotę.

 3. BOLEK pisze:

  WYBORCA 1 I WYBORCA! MOIM SKROMNYM ZDANIEM REDAKTOR ROBI DOBRĄ ROBOTĘ! KTOŚ MUSI CZEGOŚ PILNOWAĆ A W SAMYCH HERBACH JEST TAKA MIESZANINA LUDNOŚCI ŻE NIGDY SIĘ NIE DOGADAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(SPOŁECZNOŚĆ MIESZANA JEDEN HANYS DRUGI POLAK TRZECI GÓRAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAŻDY MA CZĘŚĆ RACJI !!!!!!!!!!!!!! ALE KURWA KAŻDY MA ORŁA W DOWODZIE I DO K…Y NĘDZY (JEST POLAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 4. xyz pisze:

  Od dziś definicja słowa ” mieszanina” otrzymuje nowe znaczenie tj oznacza miejscowego głupka. Wszak trzeba być wyjątkowym bolkiem aby liczyć na jakąś urojoną “sprawiedliwość” za sprawą wieśniaka, którego sposobem na życie jest bawienie się w idiotę.
  Polak z orłem w dowodzie hehe, aż żal bierze.

 5. BOLEK pisze:

  (CYTAT) {Polak z orłem w dowodzie hehe, aż żal bierze. } TO KIM TY JESTEŚ (UCHODZĄ?) MASZ WRONE W DOWODZIE I UWAŻASZ SIĘ ZA NIEMCA? TO DOBRZE TERAZ WIEM Z KIM MAM DO CZYNIENIA!!!!!!

 6. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

 7. BOLEK pisze:

  a ten znowu swoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *