bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
Wakacje w powiecie lublinieckim
03 lipca 2018 r. | 10:14
0

Już po raz siódmy podczas tegorocznych wakacji będziemy mogli skorzystać z oferty w ramach projektu „Nasz Powiat – Nasze Pasje”. Zasadą jego działania jest organizacja otwartych zajęć sportowo-rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, ale także wycieczek krajoznawczych i wizyt w salonach piękności oraz odnowy biologicznej. Wszystkie zajęcia organizowane są dzięki zaangażowaniu osób, które postanowiły poświęcić swój wolny czas całkowicie bezpłatnie aby umilić mieszkańcom Naszego Powiatu upragnione wakacje.

- Projekt powstał siedem lat temu i na początku nikt nie dawał mu większych szans, bo przecież powszechnie uważa się, że w życiu nie ma nic za darmo. Ja, jednak, wierzyłam w to, że w naszym Powiecie jest wielu ludzi dobrego serca, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z innymi ludźmi zupełnie bezinteresownie. W dniu dzisiejszym Projekt 'Nasz Powiat Nasze Pasje' obejmuje swym zasięgiem cały Powiat Lubliniecki i korzysta z niego ponad 1000 osób każdego roku. Cieszy się on ogromną popularnością a harmonogram zajęć w wielu domach jest podstawą organizacji wspólnego czasu domowników. Jesteśmy dumni z tak szerokiej i wszechstronnej oferty zajęć , która łączy nie tylko różne pasje i zainteresowania ale również grupy wiekowe. Zawsze jestem otwarta na nowe podmioty, które chcą przyłączyć się do naszego projektu i zaoferować jakiekolwiek atrakcje dla naszych mieszkańców - mówiła Anita Naczyńska, pomysłodawczyni i koordynator projektu.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z wakacyjnych atrakcji organizowanych na terenie całego powiatu. /Starostwo Powiatowe w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *