zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
fot. Powiat Lubliniecki
W Szpitalu Powiatowym w Lublińcu jest bezpiecznie. Szpital działa normalnie
27 listopada 2020 r. | 10:40
0

Dbamy o to, żeby nie dopuścić do tzw. “długu medycznego”, przyjmujemy więc zarówno chorych na COVID, jak i pacjentów z innymi chorobami, którzy potrzebują pomocy medycznej i muszą być hospitalizowani - mówi dyrektor szpitala Włodzimierz Charchuła.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas sprawą priorytetową, przestrzegamy wszystkich przepisów zawartych w ustawie o zapobieganiu chorób oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych. Nie ma żadnego kontaktu pomiędzy pacjentami zakażonymi wirusem SARS-Cov-2 a pozostałymi pacjentami. Również personel przydzielony jest do pacjentów covidowych i niecovidowych. Jesteśmy otwarci dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z porad lekarza rodzinnego, w szczególności pediatry. Jeżeli będzie taka potrzeba nasz lekarz udzieli porady lekarskiej w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej lub w Izbie Przyjęć. /Powiat Lubliniecki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *