zachmurzenie duże
środa
Reklama
W kwietniu posiedzenie sądu w sprawie proboszcza z zarzutami
17 marca 2023 r. | 11:59
0

Na 12 kwietnia 2023 roku został wyznaczony termin posiedzenia Sądu Rejonowego w Lublińcu w sprawie, w której Mieszkaniec Hadry, Andrzej N., ksiądz proboszcz parafii w Cieszowej, został złapany za jazdę po pijanemu.

Przypominam, iż 31 października 2022 roku w Hadrze policja zatrzymała do kontroli samochód osobowy marki Toyota. Kierowcą samochodu był proboszcz parafii w Cieszowej, Andrzej N. Mężczyzna ten był pijany. Proboszcz miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze policji zatrzymali księdzu prawo jazdy.

W listopadzie ubiegłego roku prokuratura postawiła księdzu zarzuty z art. 178a kodeksu karnego za jazdę po pijanemu. Księdzu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *