zachmurzenie duże
-1°
-2°
sobota
Reklama
W Herbach ma powstać punkt skupu odpadów
19 listopada 2021 r. | 13:20
0

Wójt Gminy Herby poinformowała, że na działkach przy Lublinieckiej 15 w Herbach ma być prowadzony punktu skupu odpadów na terenie TRANSMET Sławomir Andzlik. Na razie, sprawa jest na etapie wniosku o wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dlan tego przedsięwzięcia.

Wniosek o wydanie decyzji wraz z wymaganymi załącznikami jest wyłożony do wglądu w Urzędzie Gminy Herby, w pokoju nr 14, tel. 034/3574-100 wew. 19. Zapoznanie się z ww. dokumentacją jest możliwe w godz. pracy Urzędu.

Wszelkie uwagi i wnioski odnośnie rozpatrywanej sprawy przez zainteresowanych należy składać do Urzędu Gminy Herby ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby, w terminie 30 dni od ukazania się niniejszej informacji w formie pisemnej, ustnej do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres gmina@herby.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *