bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
fot. internet
W Herbach będą przetwarzać oleje i tłuszcze. Jest zgoda Wójta!
26 września 2018 r. | 11:18
0

Już wkrótce w Herbach przy ul. Lublinieckiej 1A firma Eko-Jura wybuduje instalację do przetwarzania olejów z separatorów ropopochodnych i tłuszczu. Zgodę na tego rodzaju inwestycję wydał Wójt Gminy Herby.

Separatory substancji ropopochodnych przeznaczone są do oczyszczania wód opadowych, roztopowych i poprocesowych pochodzących z terenów, na których w sposób ciągły występuje zagrożenie skażenia ziemi lub odbiorników wodnych substancjami ropopochodnymi takimi, jak: benzyna, oleje mineralne, rozpuszczalniki, itp.

Separatory tłuszczu / olejów stosuje się w restauracjach, barach, stołówkach, kuchniach, masarniach oraz w zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego.

Obwieszczenie w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *