zachmurzenie duże
-2°
-4°
czwartek
Reklama
fot. UG Herby
VIII Miting Pływacki na krytej pływalni w Herbach
05 kwietnia 2019 r. | 13:44
0

30 marca 2019 r. po raz ósmy odbył się miting pływacki na krytej pływalni w Herbach. Jak co roku zainteresowanie mitingiem było bardzo duże. Do udziału w zawodach w terminie określonym w zaproszeniu do mitingu zgłosiło się 44 klubów z całej Polski. Łącznie zgłoszono 461 zawodników w tym : 226 mężczyzn i 235 kobiet.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:30 a ostatnią konkurencję pływacką przeprowadzono o godzinie 18:38. Poszczególne konkurencje pływackie przeprowadzane były seriami, zaczynając od najwolniejszej i rozegrano je w podziale na konkurencje dla mężczyzn i kobiet oraz sztafety. Ogółem w zawodach 32 kluby zdobyły medale. Najwięcej medali zdobył klub: G-8 Bielany Warszawa – 36 medali; Omega Olkusz – 31 medali i Nika Sport Team Kraków – 15 medali.

W zawodach startowali również zawodnicy klubu Plavecki Klub Zlin z Czech. /UG Herby/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *