bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
fot. UG Herby
Urząd podsumował I sesję Rady Gminy Herby
30 listopada 2018 r. | 13:02
2

Urząd Gminy Herby podsumował pierwszą sesję Rady Gminy Herby. W dniu 21 listopada 2018 r odbyła się I sesja Rady Gminy Herby kadencji 2018-2023. Nową kadencję radni Gminy wraz z p. wójt Gminy rozpoczęli udziałem we Mszy świętej odprawionej w kościele parafialnym w Herbach. O godzinie 14:00 rozpoczęła się sesja, którą otworzył i prowadził do czasu wyboru przewodniczącego Rady Gminy, najstarszy wiekiem radny p. Józef Kozielski.

Wszyscy radni otrzymali z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej w Herbach p. Jolanty Kałuży zaświadczenie o wyborze na radnego Gminy Herby. Następnie zaświadczenie o wyborze z rąk przewodniczącej GKW odebrała p. Iwona Burek – Wójt Gminy Herby. Kolejnym punktem było złożenie ślubowania przez radnych i Panią Wójt. Po ślubowaniu radnych i wójta na sesji dokonano wyboru Przewodniczącego Rady Gminy i Wiceprzewodniczącego. Wybory odbyły się w głosowaniu tajnym. Przewodniczącym Rady Gminy Herby na kadencję 2018-2023 wybrany został p. Józef Kozielski a Wiceprzewodniczącym p. Jan Cierpioł. Nowo wybranym serdecznie gratulujemy.2 odpowiedzi na “Urząd podsumował I sesję Rady Gminy Herby”

  1. Antonisz pisze:

    Geriatria

    13
  2. BOLEK pisze:

    CIEAKAWE CZY?
    PAN AMIN SPRAWDZI WYKSZTALCENIE NOWYCH RADNYCH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *