zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
Udogodnienia w Starostwie ws. rejestracji pojazdów
21 maja 2018 r. | 10:50
0

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom petentów Starostwa Powiatowego w Lublińcu, informujemy, że od 4 czerwca 2018 roku (poniedziałek) będzie istniała możliwość dokonania czynności związanych z rejestracją pojazdu, wyrejestrowania oraz wymiany dowodu rejestracyjnego po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się – nr kontaktowy 34/351-05-23, pokój nr 8A w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7.

Pozostałe osoby będą obsługiwane przez pracowników Wydziału Komunikacji, Drogownictwa i Transportu w sposób tradycyjny – w oparciu o system kolejkowy na podstawie pobranych numerków – w pokoju nr 03, nr kontaktowy 34/351-05-16.

Przypominamy Państwu również, że sprawy związane z odbiorem stałych (tzw. „twardych”) dowodów rejestracyjnych oraz czynności polegające na zgłoszeniu sprzedaży pojazdu, obsługiwane są przez stanowiska ds. prawa jazdy (strona lewa w pokoju nr 03).

Zachęcamy Państwa także, w przypadku wątpliwości i pytań, do skorzystania z porad pracownika na stanowisku ds. informacji, np. celem weryfikacji posiadanych dokumentów, niezbędnych do dokonania rejestracji pojazdu. Stanowisko mieści się w pokoju nr 03, nr kontaktowy 34/351-05-16.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *