zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Trwają policyjne działania “Bezpieczne skrzyżowanie”
12 kwietnia 2019 r. | 13:47
0

Dzisiaj na drogach województwa śląskiego policjanci prowadzą działania pod kryptonimem „Bezpieczne skrzyżowanie”. Uwaga mundurowych skierowana jest na naruszenia przepisów ruchu drogowego w rejonie skrzyżowań i tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Dzisiejsze działania prowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa w rejonie skrzyżowań na terenie powiatu lublinieckiego.

Monitorowane będą szczególnie te miejsca, gdzie występuje duży ruch pojazdów i pieszych celem niedopuszczenia do zdarzeń drogowych. Stróże prawa będą kontrolowali czy kierujący pojazdami w rejonie skrzyżowań przestrzegają przepisów ruchu drogowego, ale również będą zwracać uwagę na to czy piesi użytkownicy dróg stosują się do przepisów ich obowiązujących. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *