zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Szkolna w Lisowie z niewielką szansą na dofinansowanie
16 listopada 2017 r. | 10:19
2

Jest niewielka szansa, że ulica Szkolna w Lisowie załapie się w przyszłym roku na remont. Szkolna znalazła się na wstępnej liście dofinansowania z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Mimo ogromnej puli przypadającej w tym roku na Śląsk, szanse są tylko teoretyczne. Wszystko przez to, że Szkolna została sklasyfikowana dopiero na 30. miejscu.

Gmina Herby stara się o dofinansowanie do remontu tej drogi w wysokości 118 170 zł.

Czy Szkolna dostanie dofinansowanie? Przekonamy się pod koniec stycznia. Wtedy też zostanie zatwierdzona lista dróg, które otrzymają pieniądze z tego naboru.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Szkolna w Lisowie z niewielką szansą na dofinansowanie”

  1. Mieszkanka2222 pisze:

    No tak, wszyscy dojeżdżają tą ulicą do szkoły: rodzice, nauczyciele, uczniowie na rowerach. Ale po co remontować tę ulicę… Lepiej zrobić jakąś siłownię na wolnym powietrzu albo dołożyć emerytom do kolejnego wyjazdu?! Brawo.

  2. Wiesia pisze:

    Może w końcu niektóre mamy przestaną wozić dzieci samochodami 500 metrów do szkoły skoro będą dziury w drodze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *