Prezes Krajowej Izby Kominiarzy wystosował komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2017/2018.

Prezes Krajowej Izby Kominiarzy wystosował komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2017/2018.

CZEKAM NA KOMINIARZA DO KOŃCA MIESIĄCA A NIE W LISTOPADZIE.