pochmurnie
15°
14°
czwartek
Reklama
fot. Powiat Lubliniecki
Sukces Damiana Łebka w Toughest Firefighter Challenge Płock 2020
14 sierpnia 2020 r. | 11:41
0

W niedzielę 9 sierpnia odbyły się w Płocku zawody strażackie Toughest Firefightert Challenge Płock 2020. Widowiskowe wydarzenie miało miejsce na Starym Rynku w Płocku. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach pożarniczych, ratowniczych i gaśniczych w pełnym umundurowaniu strażackim.

Wśród zadań, które musieli wykonać strażacy znalazły się między innymi: przeciągnięcie manekina o wadze ok. 80 kg na odległość 30 m, przeciągnięcie napełnionej wodą linii gaśniczej i wniesienie węży strażackich o wadze około 20 kg na szczyt wieży. Damian Łebek z OSP Tanina zajął III miejsce w klasyfikacji OSP z czasem 1:45. /Starostwo Powiatowe w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *