bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
ZPO w Herbach
Strażacy u przedszkolaków
13 maja 2017 r. | 12:28
2

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Olszyny odwiedzili najmłodszych Mieszkańców gminy. Strażacy przyjechali do przedszkolaków z Zespołu Placówek Oświatowych w Herbach. Dzieci mogły zobaczyć jak ubrany jest strażak podczas akcji oraz jakich narzędzi używa. Dzieci mogły także usłyszeć do czego służą poszczególne elementy wyposażenia wozu bojowego oraz w jakich okolicznościach się ich używa. Na koniec strażacy zaprezentowali działanie niektórych urządzeń.

Brawa dla strażaków z Olszyny. Taka edukacja dla najmłodszych jest bardzo ważna.

PAWEŁ GĄSIORSKI

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

ZPO w Herbach

 2 odpowiedzi na “Strażacy u przedszkolaków”

  1. ghy pisze:

    dobra inicjatywa

  2. 998 pisze:

    Altruizm to w dzisiejszych czasach rzadkość. Strażacy- brawo WY☺!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *