zachmurzenie duże
środa
Reklama
Strażacy bez dofinansowania na nowy wóz
24 maja 2017 r. | 09:33
2

Inna opcja polityczna aktualnego Wójta Gminy Herby zadecydowała, że jednostki OSP z gminy Herby nie otrzymały dofinansowania na nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Sejmik Województwa Śląskiego rozdysponował na ten cel 3 mln zł. Pieniądze otrzymało aż 30 gmin z całego województwa.

Uchwałę w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Strażacy bez dofinansowania na nowy wóz”

  1. druh pisze:

    Prawda jest taka, że pomoc dla jednostek OSP z ramienia gminy jest znikoma. Remizy w kiepskim stanie nie wspomnę o sprzęcie. Strażacy w naszej gminie dostają możliwie najniższy ekwiwalent regulowany ustawą. Może czas się temu bliżej przyjrzeć ?

  2. Strażak pisze:

    Moim zdaniem OSP w naszej gminie odzyja pod kierownictwem Nowej Pani Wójt. Bo niestety wszystko jest w opłakanym stanie. Samochody złom sprowadzony z zachodu. Remontami jakie były robione w salach i remizach powinien się ktoś przyjzec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *