zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Sprzątanie Lasu w Herbach
05 marca 2017 r. | 11:11
2

W sobotę 25 marca w Herbach już po raz trzeci odbędzie się akcja - Sprzątanie Lasu w Herbach. - Jestem pewna że w tym roku znowu nam się uda i będziemy mogli spacerować po czystym lesie. Robi się już coraz cieplej, czas zadbać o nasz las - powiedziała nam jedna z organizatorek, chcąca pozostać anonimowa.

Akcja rozpocznie się o godz. 9:00 przy ulicy Nowej w Herbach.

- Mieszkańcy naszego osiedla przychodzą zawsze, szczególnie dzieci, ale odbywa się to tylko lokalnie - na naszym osiedlu. Może to kogoś zainspiruje do zorganizowania podobnej akcji. Może warto zadbać o las, drzewa póki jeszcze są - pyta retorycznie.

Tego rodzaju akcje warto wspierać. Jeżeli macie czas, to w imieniu organizatorów zapraszam do udziału.

Zachęcamy również do wspieranie tej akcji na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Sprzątanie Lasu w Herbach”

  1. ghy pisze:

    Oby więcej takich akcji

  2. Stolarz pisze:

    Super akcja – gratuluje pomysłu i wytrwałości w postanowieniu (wiem,że to już nie pierwsza Wasza akcja).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *