zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Reklama
Spektakl dla dzieci w Herbach
07 grudnia 2017 r. | 08:01
2

W sobotę 16 grudnia w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Herbach odbędzie się spektakl dla najmłodszych pt. "Gdzie jesteś Kochany Panie Mikołaju", podczas którego św. Mikołaj być może rozda prezenty.

Spektakl rozpocznie się o godz. 11:00. Wstęp wolny.2 odpowiedzi na “Spektakl dla dzieci w Herbach”

  1. Wyborca pisze:

    Będzie Mikołaj?

  2. Ja pisze:

    Przedstawienie jak i cała impreza zorganizowane było bardzo dobrze. Spektakl byl ciekawy. Moje dzieci były zadowolone. Szkoda że frekwencja była taka niska, być może wiąże się to ze słabym przepływem informacji. W Herbach niewiele się dzieje. Szkoda że pomimo tego takie wydarzenie zostało pominięte przez mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *