pochmurnie
14°
14°
czwartek
Reklama
policja.pl
Śmiertelne potrącenie w Herbach
20 kwietnia 2022 r. | 11:03
0

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Katowickiej w Herbach. Kierujący osobowym nissanem potrącił 93-letnią mieszkankę Herb, która po przewiezieniu do szpitala zmarła. Apelujemy o ostrożność!

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 7:00 w dniu 16 kwietnia br. na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z ulicami Nową i Leśną w Herbach. Jak wynika z ustaleń, 45-letni mieszkaniec Herb, skręcając z ulicy Leśnej w ulicę Katowicką, potrącił przechodzącą przez skrzyżowanie z ulicy Katowickiej na ulicę Nową 93-letnią pieszą. Kobiecie w wyniku zaistniałego zdarzenia została udzielona pomoc medyczna, a następnie została przetransportowana do szpitala, gdzie zmarła. Kierowca nissana był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku badają lublinieccy śledczy pod nadzorem prokuratora. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *