zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Skarbnik wydała 115 tys. zł w rok!
14 czerwca 2017 r. | 11:52
9

2016 rok był bardzo nieudany dla 56-letniej Małgorzaty Cierpioł - skarbnika gminy Herby. Nie dość, że jej pensja zmniejszyła się ze 111 818,66 zł do 91 903,54 zł, to jeszcze Cierpioł wydała wszystkie swoje oszczędności w wysokości 24 000 zł, które miała zgromadzone rok wcześniej.

Co ciekawe, Cierpioł nie wykazała żadnych nowych zakupów. Oznacza to, że w rok wydała łącznie ponad 115 tys. zł, nie kupując sobie nic znaczącego. Ciężko jest wydać blisko 10 tys. zł miesięcznie i nie kupić sobie nic powyżej tej wartości. To jest bardzo niepokojące, gdyż taka osoba zajmuje się finansami gminy. Czy w tym wypadku można mówić o niegospodarności skarbnika?

Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Herby

 9 odpowiedzi na “Skarbnik wydała 115 tys. zł w rok!”

 1. Czytelnik pisze:

  Czy Pan trochę nie przesadza ze snuciem tych teorii spiskowych i sianiem ogólnego fermentu?

 2. Kukiz pisze:

  Jeśli to jej prywatne ciężko i uczciwie zarobione pieniądze to nie widzę sensacji. Problem polega na wysokich zarobkach urzędników. Nie jesteśmy bogatą gmina i uważam że zarobki w okolicach 5 tys zł za taką funkcję są realne. To w końcu nasze podatki.

 3. stary pisze:

  Szanowny Panie Gąsiorski.Z ogromnym zaciekawieniem i dużą dozą sympatii przyglądałem się jak Pan próbuje z tej naszej bardzo hermetycznej Gminy wyciągać informacje.Chwała Panu za to i cześć.Ale teraz Pan już przesadził.Przecież te pieniądze były legalnie zarobione,opodatkowane i zaoszczędzone.A to w jaki sposób zostały wydane nie powinno w ogóle Pana obchodzić .Pana insynuacje i podejrzenia są chamskie i prymitywne a komentarze sięgają poziomu mułu. Kto Panu dał prawo do takiego oceniania ludzi .Mnie nie jest po drodze z Gminą ale nigdy nie poniżyłbym tak drugiej osoby.Pisząc tak prymitywnie jak Pan mógłbym powiedzieć ,że stać tą Panią na wydanie tej kwoty a Pana żal dupę ściska że Pan o takich pieniądzach możesz tylko poczytać

 4. Wujek pisze:

  Usuwanie postów – haha i tak wszyscy wiedzą że jesteś PAN bezrobotną parówą szukającą sensacji tam gdzie jej nie ma

 5. BOLEK pisze:

  DAJCIE SPÓJ POSZŁY DO OJCA R…..

 6. BOLEK pisze:

  POCZEKAJMY MOŻE PANI ODPOWIE ZAINTERESOWANYM?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *