zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
BIP UG Herby
Ruszył przetarg na budowę domu sportowca w Lisowie
25 maja 2017 r. | 16:54
3

W przyszłym miesiącu poznamy wykonawcę i w okolicach lipca rozpocznie się budowa budynku socjalno – administracyjnego w Lisowie. Projektowany budynek jest budynkiem parterowym z użytkowym poddaszem. Dach konstrukcji drewnianej wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Na parterze mieścić się będą
dwie szatnie z łazienkami, pokój lekarski, biuro, pokój sędziów, korytarz, magazyn, pomieszczenie dla sprzątaczki, klatka schodowa i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu będzie sala spotkań, aneks kuchenny i WC z pomieszczeniem gospodarczym.

Na razie został ogłoszony przetarg, a sam budynek ma być gotowy do 22 czerwca 2018 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Ruszył przetarg na budowę domu sportowca w Lisowie”

  1. bolo pisze:

    Super. Ciekawe dlaczego w Herbach budynek bez konsultacji z zarządem klubu został wybudowany bez użytkowego piętra po najniższej linii oporu. Może dlatego, że w gminie jest przedstawiciel klubu Liswarta Lisów? Budynek klubu w Herbach zbudowany szybko i byle jak. Niedoróbek jest wiele ale oczywiście nie ma komu się tym zająć. Być może nowa Pani Wójt się tym zajmie?

  2. !!!! pisze:

    Całkowicie się zgadzam !!!! Dlaczego jedni dostają funkcjonalny budynek a inni jakąś prowizorkę . Ale najważniejsze że pieniądze unijne zostały wykorzystane .I ludzie będą widzieć. Proponuję przebudowę klubu w Herbach, żeby też był taki funkcjonalny . Sprawiedliwość. ????

  3. stary pisze:

    Nagle ludzie zaczynają się budzić i stawiać pytania.To jest budujące i budzi nadzieję na przyszłość. Może ta gmina ma jakieś widoki przed sobą.Z drugiej strony takich niedoróbek i zwykłego fuszerstwa jest mnóstwo.Za to ktoś odpowiadał i pozwalał.Gdzie byli wtedy radni? Liczyli te skromne diety?Gdyby zapytać się któregoś z tych biedaków o sprawy gminy to przeważnie nic nie wiedzą.Nie jestem fanem Pani Burek ani tym bardziej Pani Machoń,uważam że szanując wyborców winny przedstawić raport otwarcia w którym odniosą się rzetelnie do problemów .Prawda zawsze wychodzi na jaw a im pózniej tym wieksze są domysły ,że władza ma coś do ukrycia. To ,że przy okazji poprzedni wojt spadłby z piedestału znakomitego gospodarza byłoby tylko dodatkową wartością.Współczuję Pani Wójt bo chociaż ona jest głową to szyja dalej jest ta sama .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *