bezchmurnie
26°
23°
piątek
Reklama
fot. ŚlUW
Robert Magdziarz został nowym wicewojewodą śląskim
03 grudnia 2018 r. | 11:53
0

Częstochowianin Robert Magdziarz został nowym wicewojewodą śląskim. Magdziarz na stanowisko wicewojewody został powołany w piątek 30 listopada 2018 r. przez Premiera Mateusza Morawieckiego.

Robert Magdziarz ma 51 lat i jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej, z wykształcenia energetykiem-informatykiem. Karierę zawodową rozpoczynał w Hucie Częstochowa. Później był m.in. dyrektorem Ośrodka Informatyki Urzędu Wojewódzkiego w Częstochowie, a w latach 2007-2008 pełnił funkcję wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Od 2010 r. był naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w Urzędzie Miasta Częstochowy, a od 2016 r. wicedyrektorem w częstochowskim oddziale Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Do momentu powołania na stanowisko wicewojewody był zastępcą dyrektora oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Częstochowie.

Magdziarz na stanowisku wicewojewody śląskiego zastąpił Piotra Kołodziejczyka, który został nowym starostą myszkowskim.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *