zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
Pożar w Herbach. Utrudnienia na DK46
11 sierpnia 2018 r. | 13:48
0

Trwa akcja gaśnicza pożaru, do którego doszło w Herbach. W nocy ogień pojawił się na terenie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów. Strażacy walczą z żywiołem, a policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. Ruch na dk 46 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policjanci apelują o ostrożność.

Dyżurny lublinieckiej komendy przyjął zgłoszenie o pożarze po godz. 3.00 w nocy. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe. Do godzin południowych z ogniem walczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej. W celu umożliwienia prowadzenia akcji gaśniczej policjanci na jakiś czas zablokowali drogę i wyznaczyli objazdy. Od godz. 10.00 ruch na drodze nr 46 na tym odcinku odbywa się wahadłowo. Policjanci zabezpieczają miejsce działań i pomagają kierowcom. Utrudnienia mogą potrwać do godzin wieczornych. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *