bezchmurnie
27°
25°
piątek
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
12 czerwca 2018 r. | 10:21
0

w Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu odbył się VIII Rodzinny Festyn „U Oblat”, połączony z obchodami Powiatowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Festyn był okazją do uhonorowania codziennej pracy i ofiarności rodziców zastępczych. Uroczystość rozpoczęła msza św., odprawiona w intencji rodzin zastępczych.

Na przybyłych gości czekały występy artystyczne uczniów z Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein oraz dzieci ze scholii parafialnej. Można było zobaczyć m. in. animacje dla dzieci, prowadzone przez klaunów Rico i Rupherta oraz inscenizację pt. „Pchła Szachrajka” w wykonaniu duszpasterzy i zaproszonych gości.

Imprezie towarzyszył szereg atrakcji, m. in. kolorowy salon kosmetyczny, loteria prowadzona przez Caritas, zwiedzanie radiowozu Policji i wozu bojowego Straży Pożarnej, prezentacja twórczości uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lublińcu oraz zajęcia artystyczne. Dla najmłodszych wielbicieli zabaw na świeżym powietrzu przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw oraz wodne kule. /Starostwo Powiatowe w Lublińcu/

fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu

fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu

fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu

fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu

fot. Starostwo Powiatowe w Lublińcu

fot. Starostwo Powiatowe w LublińcuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *