zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
policja.pl
Poszukiwani świadkowie zdarzenia
28 października 2018 r. | 13:23
0

Lublinieccy policjanci proszą o kontakt świadków potrącenia 15-letniej rowerzystki. Do zdarzenia doszło we wtorek ( 23 października) o godz. 14.30 w rejonie przejazdu kolejowego przy ulicy Częstochowskiej w Lublińcu. Świadkowie lub osoby posiadające informacje dotyczące przebiegu tego zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę pod nr tel. 34 35 32 257 lub oficerem dyżurnym 34 35 32 255.

Do zdarzenia doszło we wtorek o 14.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Częstochowskiej z Cegielnianą. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem wyjeżdżając z ulicy Cegielnianej potrącił 15-letnią rowerzystkę. Dziewczynka przewróciła się na drogę. Kierowca nie udzielając pomocy, odjechał z miejsca zdarzenia. Nie zareagowała także żadna z osób znajdujących się w pobliżu miejsca kolizji. Nastolatka trafiła do szpitala. Policjanci proszą o kontakt świadków lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności tego zdarzenia tel. 34 3532255. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *