słabe opady deszczu
23°
23°
piątek
Reklama
Poseł interweniuje ws. firmy Bormax z Boronowa!
16 lutego 2018 r. | 11:21
11

Poseł RP Tomasz Jaskóła podjął się interwencji w gminie Herby ze względu na ukrywanie dokumentów przez Wójta Gminy Herby - Iwonę Burek. A chodzi o firmy "BORMAX" Renata Machoń i "BORMAX" Zygmunt Machoń z Boronowa.

Przypominam, że firma "BORMAX" Renata Machoń w latach 2012-2017 dostała z gminy zlecenia z "wolnej ręki" na 3 695 050,18 zł.

Poniżej pismo Posła w tej sprawie, które zostało skierowane do Urzędu Gminy Herby.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Poseł interweniuje ws. firmy Bormax z Boronowa!”

 1. Janusz Malcher pisze:

  Oby to się w końcu wyjaśniło. Jeżeli doszło do przestępstwa to niech winni poniosą konsekwencje. Brawo panie Jaskóła

 2. Wyborca pisze:

  tu potrzebne jest CBA a nie poseł

 3. ona pisze:

  A od kiedy Pani Burek jest wojtem? Wiemy doskonale że śp Banduch podejmował decyzje takie jakie jemu pasowaly. Więc nie rozumiem nalotu na panią Burek. Myślę że może Pani spokojnie te dokumenty udostępnić.

  • Janusz Malcher pisze:

   No właśnie od kiedy jest wójtem ten proceder trwa nadal, a przez wiele lat był jak była wicewójtem

   • wyborca1 pisze:

    Panie Malcher, może by Pan się zajął innymi rzeczami a nie pod każdym artykułem pana durne komentarze. Skoro pan taki mądry, to proszę wystartować w wyborach na wójta! Ciekawe czy choć 1 głos by był

 4. xyz pisze:

  Tylko w byłych i obecnych krajach kacapskich mentalność ludzi jest taka jak twoja. Ty już wydałeś wyrok. Ja bym się wstydził.

 5. stary pisze:

  A gdzie byli nasi dzielni radni? Przecież to oni sprawują nadzór nad wójtem.Może oni tego nie wiedzą?Aż trudno mi w to uwierzyć,przecież w naszej radzie zasiadają sami najlepsi z najlepszych ,sam koncentrat intelektu gminnego sól ziemi herbskiej.Patrząc na ich miny pełne dostojeństwa,oczy w których ukryta jest cała mądrość wszechświata człowiek jest pewny ,że decyzje przez nich podjęte są najlepsze.Nagle okazuje się że oni nie sprawują swojej roli ,toteż zasadne jest pytanie po co oni są?Czyżby ta dieta i iluzja rządzenia gminą tak ich zaślepiła Tanio sprzedaliście swój wizerunek i honor,jeśli tylko wiecie co to jest.Dzięki wam do finansów gminy przyczepiły się pijawki które ssały nasze podatkowe pieniądze.Mam nadzieję że żaden z was miernot nigdy już nie będzie nawet myślał o startowaniu w wyborach

 6. xyz pisze:

  Precepu pakupył i Kozaka udaje, maładiec! Raz maty radyłła, nada lachiw rizaty.

 7. Monika pisze:

  Ten ostatni komentarz to chyba ktoś pod wpływem….? pisał??
  Chyba że ktoś zna tłumaczenie tego slangu to poproszę….?

 8. xyz pisze:

  A było się uczyć języków 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *