bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Mirosław Włodarczyk / Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Ponad milion złotych na termomodernizację Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Herbach
15 listopada 2021 r. | 11:43
0

Starostwo Powiatowe w Lublińcu poinformowało, że projekt pn. „Termomodernizacja budynków w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Herbach” został wybrany do dofinansowania.

W ramach projektu w trzech budynkach zostaną wymienione źródła ciepła i instalacje centralnego ogrzewania, a dwa budynki objęte zostaną dociepleniem oraz wymianą okien i drzwi. Kwota dofinansowania to 1 mln 200 tysięcy złotych i pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. /Powiat Lubliniecki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *