zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
Policja poszukuje świadków wypadku drogowego na DW 907
05 lutego 2020 r. | 12:14
0

Lublinieccy śledczy prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło 16 stycznia 2020 r. na drodze wojewódzkiej 907 między Koszęcinem a Boronowem. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący nieustalonym samochodem osobowym koloru bordowego lub fioletowego niebezpieczny manewrem doprowadził do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy pod tel. 34 353 22 55.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia br. około godziny 7.20 na DW 907 pomiędzy Koszęcinem a Boronowem. Jak ustalili śledczy mężczyzna kierujący nieustalonym samochodem osobowym w kolorze bordowym lub fioletowym, na prostym odcinku drogi utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym, z naprzeciwka, prawidłowo poruszał się seat. Kierująca seatem w celu uniknięcia zderzenia najpierw wykonała manewr obronny, a następnie zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała 29-letnia kierująca seatem oraz jej 2-letnia pasażerka, natomiast sprawca odjechał z miejsca wypadku nie udzielając pomocy.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź posiadają informacje co do jego okoliczności, czy też sprawcy pod nr tel. 34 353 22 55. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *