zachmurzenie małe
19°
15°
czwartek
Reklama
Policja poszukuje świadków kradzieży z włamaniem w Herbach
03 czerwca 2022 r. | 10:57
0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków włamania i kradzieży butli z gazem, która miała miejsce w Herbach przy ulicy Lublinieckiej. Do zdarzenia doszło 14 maja 2022 roku. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55, lub numerem alarmowym 112.

Do włamania i kradzieży butli doszło we wczesnych godzinach rannych 14 maja 2022 roku. Nieznany sprawca bądź sprawcy włamali się do placówki handlowej znajdującej się przy ulicy Lublinieckiej w Herbach, a następnie dokonali kradzieży 35 sztuk butli gazowych. Funkcjonariusze prowadzący sprawę proszą o kontakt osoby, które w tym czasie przebywały we wskazanym miejscu lub były świadkami włamania i kradzieży.

Wszelkie informacje prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, przy ul. Oświęcimskiej 6 pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub najbliższą jednostką Policji za pośrednictwem numeru alarmowego 112. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *