zachmurzenie duże
-4°
-6°
poniedziałek
Reklama
policja.pl
Policja chce rozmawiać o bezpieczeństwie pieszych i rowerzystów
02 maja 2018 r. | 11:23
0

Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu i policjanci zapraszają Mieszkańców na debatę poświęconą bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów. Spotkanie odbędzie się 9 maja br. o godz. 16.30 w Muzeum E. Stein w Lublińcu przy ul. E. Stein 2.

Lublinieccy policjanci zapraszają na debatę pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ", podczas której omówione zostaną kwestie właściwych zachowań w poszczególnych miejscach na terenie Lublińca np. ronda, skrzyżowania itp. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i skonsultowania ewentualnych wątpliwości z zakresu znajomości przepisów. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *