zachmurzenie duże
13°
12°
piątek
Reklama
zdjęcie poglądowe
Policja apeluje o ostrożną jazdę!
17 grudnia 2018 r. | 12:40
0

Lublinieccy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Wraz z nadejściem niskich temperatur, opadów śniegu i marznącego deszczu, które nie ułatwiają jazdy kierującym, znacznie wzrasta prawdopodobieństwo występowania zdarzeń drogowych.

Opady śniegu, śliska nawierzchnia drogi, zła widoczność czy chwila naszej nieuwagi może zakończyć się tragicznie. Często do niebezpiecznych zdarzeń drogowych dochodzi z winy samych kierujących, którzy z powodu pośpiechu, nieuwagi lub braku zdrowego rozsądku stwarzają zagrożenie na drodze lub doprowadzają do poważnych zdarzeń drogowych. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. W trudnych, zimowych warunkach, kierujący pojazdem zawsze obowiązany jest zachować szczególną ostrożność !/KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *