zachmurzenie duże
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Podsumowanie działań “Bezpieczne skrzyżowanie”
27 września 2018 r. | 08:38
0

Lubliniecka drogówka prowadziła wczoraj działania "Bezpieczne skrzyżowanie". Celem organizowanych cyklicznie akcji jest ograniczenie, a w miarę możliwości wyeliminowanie zdarzeń drogowych w rejonie skrzyżowań i poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W trakcie wczorajszych działań policjanci ujawnili 26 wykroczeń popełnionych przez kierujących.

Policjanci ruchu drogowego prowadzili wczoraj działania pod nazwą "Bezpieczne skrzyżowanie". Szczególną uwagę mundurowi zwracali na naruszanie przez kierujących przepisów w rejonie skrzyżowań i w miejscach, w których najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Zasadniczym celem takich działań jest przede wszystkim ograniczenie oraz w miarę możliwości wyeliminowanie zdarzeń drogowych w rejonie skrzyżowań, a także zapobieganie popełnianiu wykroczeń.

W trakcie działań stróże prawa ujawnili w 26 wykroczeń, których sprawcami by;li kierujący. W 9 przypadkach kierowcy przekroczyli dopuszczalna prędkość. Wobec sprawców przewinień mundurowi zastosowali pouczenia. /KPP w Lublińcu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *