zachmurzenie duże
17°
15°
czwartek
Reklama
yt
PKS Lubliniec uratowany. Przynajmniej na miesiąc!
29 grudnia 2017 r. | 10:34
2

PKS Lubliniec uratowany! Przynajmniej na miesiąc. Autobusy w styczniu będą jeszcze normalnie kursować. Wszystko dzięki porozumieniu, jakie gminy i powiat zawarły z PKS Lubliniec. Chociaż, to tylko chwilowe porozumienie i wszystko jest w rękach samorządowców, jest szansa, że likwidator PKS Lubliniec uratuje firmę.

Propozycja likwidatora jest bardzo prosta. Gminy muszą wziąć na siebie utrzymanie tras na swoich obszarach, wtedy likwidator skupi się na poprawie funkcjonowania PKS i ratowaniu fatalnej sytuacji finansowej firmy

O sprawie będziemy jeszcze informować.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “PKS Lubliniec uratowany. Przynajmniej na miesiąc!”

  1. Kukiz pisze:

    Nie rozumiem jak w Polsce nic się nie opłaca a w innych krajach jeżdżą oblezone autobusy i pociągi. Problem tkwi w zarządzaniu. Zarząd powinien podać się do dymisji. Ryba psuje się od głowy.

  2. Wyborca pisze:

    A co będzie w lutym? Czemu wójt milczy w tej sprawie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *