zachmurzenie duże
17°
16°
czwartek
Reklama
shutterstock
Pierwszy przypadek koronawirusa w gminie Herby. Urząd i Sanepid nabrali wody w usta!
24 marca 2020 r. | 13:18
5

Wśród czterech przypadków zarażenia koronawirusem w powiecie lublinieckim, jeden jest w gminie Herby. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że chodzi o mieszkańca Olszyny. Zarówno Urząd Gminy Herby, jak i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublińcu nie zaprzeczyli tej informacji.

Oba te Organu nie potwierdziły również tego, że w gminie Herby jest przypadek koronawirusem, zasłaniając się przy tym, dobrem pacjenta i niewzbudzaniem paniki.

W sumie w gminie Herby 24. osoby są objęte kwarantanną domową, a siedem nadzorem epidemiologicznym.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Pierwszy przypadek koronawirusa w gminie Herby. Urząd i Sanepid nabrali wody w usta!”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Nie rozumiem tego! To nie chodzi już o te osoby zarażone tylko o zdrowe! Powinniśmy wiedzieć gdzie jest osobą zarażona bo każdy z nas mógł mieć z nią lub z osobami najbliższymi kontakt! To jest nieodpowiedzialne zachowanie! Nie chodzi o panikę… Chodzi o zdrowie nasze i najbliższych! Podawać nazwy miejscowości i wtedy każdy będzie świadomy obecnej sytuacji a przede wszystkim każdy z nas zachowa maksymalną ostrożność.

  61
  5
 2. Bolo pisze:

  Człowieku – tu chodzi o wybory – aby jedna, prawdziwa i słuszna partia wygrała. nic innego się nie liczy. nawet Twoje życie.

  15
  6
 3. Callie pisze:

  a może problem jest gdzie indziej, bo jeśli zarażony jest wujkiem Burmistrz gminy Herby to może nie o dobro pacjenta i nie o panikę tutaj chodzi

  11
  5
 4. B pisze:

  Herby mają wójta nie burmistrza.

  5
  1
  • Callie pisze:

   gminą wiejską zarządza Wójt,, rozumiem że moja pomyłka w kwestii nazewnictwa, może być dla ciebie dużym problemem ale nie zmienia to jednak treści pytania, czy powodem ukrywania informacji o zakażonym jest dość bliskie pokrewieństwo

   10
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *