zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
fot. Foreco youtube
Oświadczenie firmy Makpol Recykling
16 kwietnia 2018 r. | 11:22
11

Po czwartkowym artykule pt. "Wraca koszmar sprzed kilkunastu miesięcy" do redakcji zwróciła się firma Makpol Recykling z prośbą o opublikowanie ich oświadczenia w tej sprawie.

Treść oświadczenia możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Oświadczenie firmy Makpol Recykling”

 1. Joanna pisze:

  Ha ha ha .mieszkańcy mają przyjechać do Lublina bo jeden Pan prezes tam bedzie czekał…żenujące. Proponuję żeby mieszkańcy poszli do Gminy i zapoznali się że złożona dokumentacja..W nowej hi ma być nowa linia produkcyjną..A odpady zgromadzone na wyznaczonym utwardzony podłożu…chyba sam Makpol nie przeczytał co napisał. Zgodnie z dotychczasową decyzja odpady też są gromadzone na utwaredzonym podłożu w zamkniętych pojemnikach.. tzn powinny być bo jak jest każdy widzi i czuje

 2. Ja pisze:

  Zaproszenie mieszkańców Herbów do siedziby firmy w celu rozpoczęcia dialogu żenujące? Czyżby? Rozumiem jednak Pani intencje. Myślę że rzeczywiście rozmowy mogły by odbyć się u nas. Może Pani Wójt zaprosi Pana Polaka, jeśli rzeczywiście jego stanowisko jest takie jak w oświadczeniu powinien przyjąć zaproszenie.

 3. BOLEK pisze:

  ROZUMIE WSZYSTKO TYLKO ZADAM WAM PYTANIE CZY GMINIE ZALEŻY NA FIRMIE BY PŁACIŁA PODATKI CZY FIRMIE BY SIĘ ROZWIJAĆ I NIE PRZENOSIĆ SIĘ ZE WZGLĘDU NA KOSZTY??

 4. BOLEK pisze:

  JAKI DUPLIKAT???????????? OCO CCCCCHODZI

 5. BOLEK pisze:

  OK! MAM WOLNY INTERNET!!

 6. xyz pisze:

  Sam do siebie piszesz ? Przecież masz jeszcze Janusza z Lisowa, który cie wspiera w pisaniu głupot, zmobilizuj go trochę bo sam tu zostaniesz.

  • BOLEK pisze:

   xyz gościu durniowi nie muszę się tłumaczył piszę do wszystkich!!! pojawił mi się komunikat że zdublowałem tekst dlatego tak odpowiedziałem a ty się ogarnij !!!!!!!!!!!!

   1
   2
  • Gościu pisze:

   Januszek cos dawno nie komentowal 😉 Boluś zostal bez swojego kompana

 7. xyz pisze:

  Do wszystkich to znaczy do kogo? do siebie i do Janusza z Lisowa ?. Chyba nie sądzisz, że ktoś cie jeszcze czyta ?

  3
  1
 8. Mieszkaniec pisze:

  Najpierw niech płaci terminie wypłaty zanieďługo sami bedą tam robić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *