zachmurzenie duże
21°
17°
czwartek
Reklama
fot. OSP KSRG Lisów
Cztery osoby ranne w wypadku na DK46 przed Herbami
27 sierpnia 2017 r. | 13:58
0

Wczoraj na drodze krajowej nr 46 pomiędzy Lisowem a Herbach doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały cztery osoby.

Według ustaleń lublinieckich śledczych, do zdarzenia doszło o 10.00 na prostym odcinku drogi pomiędzy Lisowem a Herbami. Jak wynika z wstępnych ustaleń drogówki, kierujący forem focusem 25-letni mieszkaniec Lublińca w trakcie manewru wyprzedzania zderzył się z volkswagenem passatem, którego kierująca rozpoczęła manewr skrętu w lewo. W wypadku ranne zostały 4 osoby - kierowca i pasażerowie passata. Badanie stanu trzeźwości kierujących nie wykazało obecności alkoholu. Przez kilka godzin DK46 była zablokowana.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają teraz śledczy z KPP w Lublińcu.

---
Jedna z poszkodowanych zmarła dziś w lublinieckim szpitalu.

fot. OSP KSRG Lisów

fot. OSP KSRG Lisów

fot. OSP KSRG LisówDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *