słabe opady deszczu
23°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Zdzisław Krysik najgorszy!
16 lipca 2017 r. | 19:06
2

196 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Wójt Iwona Burek. Najgorszy okazał się Zdzisław Krysik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zdzisław Krysik najgorszy!”

  1. stary pisze:

    Do jakiej pracy?O czym ty mówisz?Nie spotkałem jeszcze radnego zainteresowanego problemami ludzi ,którzy go wybrali.Na wiejskich jakże rzadkich zebraniach są obecni przeważnie w charakterze elementów dekoracyjnych.Patrzą na ludzi z miną ,która w ich mniemaniu jest mądra i poważna a w gruncie rzeczy gdy na nich spojrzysz….Te ich czoła nieskalane żadną myślą ,oczy o wyrazie wiejskiego pastuszka i zamyślenie świadczące o obecności przynajmniej dwóch zwojów mózgowych.

  2. ghy pisze:

    czas na zmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *