bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Iwona Burek
Oceń radnego: Wójt Iwona Burek najlepsza!
10 grudnia 2017 r. | 06:39
1

298 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrała Wójt Iwona Burek. Najgorszym radnym okazał się Janusz Bartocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Iwona Burek najlepsza!”

  1. BOLEK pisze:

    nigdy nie byłem na sesji rady gminy ale ciekawi mnie na jakiej podstawie się odbywa to glosowanie proszę o odpowiedz tych co glosują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *