zachmurzenie duże
24°
23°
piątek
Reklama
Iwona Burek
Oceń radnego: Wójt Iwona Burek najgorsza!
27 maja 2018 r. | 10:16
2

480 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta w gminie Herby. Głosowanie wygrał Józef Kozielski. Najgorsza okazała się Wójt Iwona Burek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Iwona Burek najgorsza!”

  1. mieszkaniec pisze:

    Jak może byś dziś już najgorsza skoro można jeszcze głosować do północ ??????

  2. Ja pisze:

    Zgadzam się z mieszkańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *