zachmurzenie duże
środa
Reklama
Oceń radnego: Wojciech Kozak najlepszy, Eugeniusz Stroba najgorszy!
19 lutego 2017 r. | 14:13
7

168 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Wojciech Kozak. Najgorszy okazał się Eugeniusz Stroba.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Herby. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wojciech Kozak najlepszy, Eugeniusz Stroba najgorszy!”

 1. Krystyna pisze:

  Brawo Wojtek!

 2. Herbus pisze:

  Nie żebym coś miał do lidera, al czy może mi ktoś wyjaśnić za co te oceny? za ładne oczy, czy za inne wdzięki ?.
  Nikt nie napisał jakie kryteria są przyjmowane.

 3. "MIESZKANIEC GMINY pisze:

  Bo administrator tej strony nudzi się i wymyśla sobie jak tu naciągnąć mieszkańców Gminy Herby na odwiedzanie strony z której się utrzymuje a żeby coś było odwiedzane musi mieć coś ciekawego i sensacyjnego jak to tu jest Zaczął pisać o Herbach bo z gmina Blachownia już mu się chyba znudziło ,A tu wyciąga ciekawostki z naszej gminy o które każdy może zapytać w urzędzie,To jest prywatna strona tego Pana a nie oficjalna strona Gminy Herby .Pozdrawiam trzeźwo myślących

 4. Ona pisze:

  To samo myślę. Facet, który prowadzi tą stonę nie jest mieszkańcem naszej gminy i marzy mu się chyba jakaś kariera dziennikarska. Tyle tylko, ze zaczyna od dupy strony. Pisze o “wielkich” gminnych sensacjach. Weź moze zacznij pisać bloga o swoim barwnym życiu?

 5. Stolarz pisze:

  Krystyno, czyżbyś marzyła o hasaniu po Herbowskich ulicach w celu robienia bezsensownych fotek i nękania urzędników głupawymi pytaniami ?. Proponuję abyś zaczęła swoją karierę reportera od tematu, kto co je w gminie i jak często. Takim tematem przewyższysz tutejsze niusy.

 6. Kiniek pisze:

  Zgadzam sie z przedmówcami. Skąd autor bierze tematy powstających “tekstów”? Ani to obiektywne ani rzetelne. Zwykłe zaśmiecanie internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *